Sdílet

Tweet

Goodgame Café

Goodgame Café

Pokrokem moderních technologií se do značné míry změnily i naše zvyklosti. Již nepřevládá až taková touha vyrážet za zábavou ven. Přeci jen proč zamířit do kina, když máme doma metrovou televizi s blue-ray přehrávačem? A to samé platí i v herní zábavě. Již nás to tolik netáhne vyrazit po úmorném dnu na plácek si s kamarády zakopat míčem. Mnohem raději v pohodlí domova usedneme k počítači a ten fotbal si zahrajeme v digitální podobě. A proč taky ne, když dnešní doba nabízí možnost se vtělit do kohokoliv v jakékoliv časové úrovni. O naši přízeň bojují i v Goodgame studiu, které nám nabízí nejednu povedenou hru postavenou na komiksově laděné grafice. Díky níž se hrám tohoto studia podařilo ozvláštnit v záplavě podobných titulů.

V odpočinkové formě se tak můžeme stát i majitelem vlastní restaurace. Alespoň v případě naší online postavičky, jenž tolik po ní toužila. Nyní se ji konečně splnil sen a s našetřených peněz jsme si pronajali prostory a pořídili nějaký to základní vybavení. Pár stolů, židlí k tomu sporák s pultem. Sice nic extra, avšak na rozjezd to musí stačit. Podstatné je, aby hostům chutnalo a cítili se uvolněně. Poté novou restauraci doporučí svým známým a s přibývající klientelou začnou zbývat i nějaké ty peníze na investice. Postupem času tak můžeme vyměnit obyčejné vybavení za luxusnější a tím zvednout prestiž. Ta je dalším důležitým ukazatelem. Čím vyšší prestiž máme, tím jsme navštěvovanější.

A přilákat více a více hostů je naším hlavním cílem. K tomu je potřeba mít vše výtečně rozvržené. Když host zavítá do dveří, očekává jistý komfort. A toho se mu dozajista nedostane, když nebudeme mít v zásobě nějakou tu porci, s níž by jsme ho nasytili. To samé platí i o zaměstnancích. Pokud podceníme nával hostů a číšník nestíhá obsluhovat, tak spousta lidí rozmrzele odejde. A to je přesně to, čeho se potřebujeme vyvarovat. Negativní ohlasy mohou dost poškodit dlouze budované renomé. V Goodgame Café je prostě potřeba přemýšlet nad jednotlivými kroky, jako by jsme luxusní restauraci budovali u nás doma. Podnikání je totiž tvrdý byznys, v němž se i sebemenší chybička může stát fatální.

World of Warplanes

Kdo by si v dětství nepřál být stíhacím pilotem. Nyní díky World of Warplanes dostáváme příležitost zažít vzrušující atmosféru vzdušných bitev. Na výběr máme s desítek stíhačů, těžkých stíhačů a bombardérů, s nimiž změříme síly s dalšími hráči na mapách inspirovaných skutečnými bojišti.

Mahjong zdarma

Tato původem Čínská hra byla známá svou vysokou obtížností. Zřejmě i proto k jejímu masivnějšímu rozšíření do celého světa došlo až po první světové válce, kdy začali vznikat lehčí a zábavnější varianty této hry. Mahjong online si můžete v nejedné variaci zahrát zdarma i vy.