Sdílet

Tweet

Goodgame studio

Rozmáhající se herní průmysl inspiroval i německé vývojáře, kteří v červnu 2009 založili malou firmu nazvanou Goodgame studio. V této době měli jen několik zaměstnanců a velké sny o proražení do tvrdého světa online hraní. A kupodivu, svým osobitým přístupem se jim podařilo oslovit hráčskou základnu a dnes studio zaměstnává přes 400 lidí. Toto číslo je navíc v plánu navýšit na dvojnásobek, aby mohli nadále zvyšovat kvality svých her. Těch momentálně spravují deset, jenž si mohou hráči zahrát hned ve 24 jazykových mutacích, mezi nimiž samozřejmě nesmí chybět ani čeština. Nejúspěšnějším titulem firmy je Goodgame Empire, jenž získal několik prestižních ocenění. V roce 2012 byl vyhodnocen jako nejlepší online hra, nejlepší MMO hra a ocenění získalo i zpracování stránek.

World of Warplanes

Kdo by si v dětství nepřál být stíhacím pilotem. Nyní díky World of Warplanes dostáváme příležitost zažít vzrušující atmosféru vzdušných bitev. Na výběr máme s desítek stíhačů, těžkých stíhačů a bombardérů, s nimiž změříme síly s dalšími hráči na mapách inspirovaných skutečnými bojišti.

Mahjong zdarma

Tato původem Čínská hra byla známá svou vysokou obtížností. Zřejmě i proto k jejímu masivnějšímu rozšíření do celého světa došlo až po první světové válce, kdy začali vznikat lehčí a zábavnější varianty této hry. Mahjong online si můžete v nejedné variaci zahrát zdarma i vy.