Sdílet

Tweet

Zahraj si Goodgame Mafia

Zaujala-li vás možnost vstoupit do nebezpečných vod podsvětí, není nic snadnějšího, než si vytvořit profil na Goodgame Gangster a pustit se do budování vlastní postavy. Po kliknutí na Pokračovat na Gangster se zpřístupní okno pro nalogování do hry. Pomocí emailové adresy a hesla během okamžiku začnete pracovat pro svého bosse. V případě prvního navštívení stránky vám hra nabídne vytvoření nového profilu. Jelikož je Mafia plně počeštěná, není na tom nic těžkého. Stačí si zvolit pohlaví, vzhled a třídu. Ta rozhoduje, zda bude postava zaměřená jako rváč, padouch nebo taktik. Nyní se již zdarma můžeme pustit do hraní. Jedinou podmínkou je mít nainstalovaný aktuální Adobe flash player.

World of Warplanes

Kdo by si v dětství nepřál být stíhacím pilotem. Nyní díky World of Warplanes dostáváme příležitost zažít vzrušující atmosféru vzdušných bitev. Na výběr máme s desítek stíhačů, těžkých stíhačů a bombardérů, s nimiž změříme síly s dalšími hráči na mapách inspirovaných skutečnými bojišti.

Mahjong zdarma

Tato původem Čínská hra byla známá svou vysokou obtížností. Zřejmě i proto k jejímu masivnějšímu rozšíření do celého světa došlo až po první světové válce, kdy začali vznikat lehčí a zábavnější varianty této hry. Mahjong online si můžete v nejedné variaci zahrát zdarma i vy.