Sdílet

Tweet

Tipy & Triky pro hru

Lze změnit zařazení své postavy

V okamžiku, kdy si při vytváření profilu určíte, zda chcete být rváč, padouch nebo taktik,tak tuto třídu nelze změnit. Jedinou možností je tedy založení nového účtu.

Jak změnit vzhled postavy

V dolním menu se nachází položka Postava, pod níž lze vylepšovat jednotlivé vlastnosti, vyzbrojovat postavu zbraněmi a doplňky. Vlevo nahoře vedle fotky postavy se nachází i ikonka Změnit vzhled. Cena provedené úpravy je 125 zlatých cihliček.

Jak si uvolnit místo v inventáři

Místo pro nové zbraně a různé vychytávky není nafukovací a starší již nepoužívané kousky musí uvolnit místo. To lze provést v obchodě, kde zvolený předmět můžete uložit do trezoru nebo jej rovnou prodat. Stačí zvolený předmět chytit myší a přetáhnout.

Jak získat zlato

Zlaté cihličky hráč dostává za postoupení do dalšího levelu, získání některého vyznamenání či za některé splněné úkoly. Zlato je též součástí odměňování za aktivitu, každý sedmý den se tak můžeš těšit na svou odměnu. Také tu existuje možnost zkusit své štěstí a o zlato si zahrát na automatu u kmotra v baru. Ve větší množství jde zlato sehnat pouze koupí za reálné peníze. K platbě lze vyžít hned několik variant. Volit můžeme s Sms zprávy, kreditní karty, bankovního převodu, služeb Skrillu, Paypalu a Paysafecard.

Jaké jsou omezení při soubojích

Na jiného hráče můžete zdarma zaútočit každých deset minut. Jediným omezením je počet útoků na stejného hráče. Na jednu a tutéž osobu můžete zaútočit jen 3x denně, tedy pokud nevyužíváte služeb najatého špiona.

Jak ovlivnit, kdo začne při souboji jako první

Systém rozhodování, kdo dostane první ránu, je postaven na náhodě. Té však lze trochu napomoci koupí čidla srdečního tepu dostupného v obchodě.

Jak vstoupit do rodiny

Hlavním cílem hry je být součástí silné rodiny a pod jejími křídly opanovat ulice města. Pod záložkou Rodina si lze založit svou vlastní rodinu nebo se přihlásit jako hledající. Jedinou nevýhodou je nutnost si koupit nějaké zlato, jenž se musí rodině darovat jako zápisné.

World of Warplanes

Kdo by si v dětství nepřál být stíhacím pilotem. Nyní díky World of Warplanes dostáváme příležitost zažít vzrušující atmosféru vzdušných bitev. Na výběr máme s desítek stíhačů, těžkých stíhačů a bombardérů, s nimiž změříme síly s dalšími hráči na mapách inspirovaných skutečnými bojišti.

Mahjong zdarma

Tato původem Čínská hra byla známá svou vysokou obtížností. Zřejmě i proto k jejímu masivnějšímu rozšíření do celého světa došlo až po první světové válce, kdy začali vznikat lehčí a zábavnější varianty této hry. Mahjong online si můžete v nejedné variaci zahrát zdarma i vy.