Sdílet

Tweet

Goodgame Disco

Goodgame Disco

Jak jde, čas se postupně vyvíjí i formy zábavy, jímž dáváme přednost. Dnes by dozajista již nelákali davy lidí veřejné popravy a dokonce i návštěvy restauračních zařízení nejsou to, co bývaly. Ať se někomu zamlouvá nebo ne, dorazila k nám elektronická doba. Velké množství lidí je se světem spojeno vysokorychlostním internetem a když už ho doma mají, tak ve velkém využívají všech jeho výhod. A mezi ty se řadí i online hry. Jejich výhodou je zábavnost, když měříme síly s ostatními hráči. Přeci jen živý protivník reaguje mnohem lépe, než předem definovaný skript. Není se tak čemu divit, že tento způsob hraní zažívá velký boom. Online hraní se však netýká jen bojových či rpg her. S hráči z celého světa si můžeme zahrát i odpočinkovější tituly.

Jedním takovým je třeba Goodgame Disco. Tato hra se řadí do kategorie simů. Tedy her postaveným na simulování nějaké aktivity. V tomto případě si plníme svůj dávný sen a pouštíme se do provozování vlastního nočního klubu. Diskotéky jsou zvláště o víkendech místem setkávání lidí všech generací. A jelikož jsme byli odjakživa nadšenci do dobré muziky, připadá nám jako výtečný nápad se tímto způsobem živit. Sice v tuto chvíli máme k dispozici jen základní vybavení, ale na to, abychom nalákali první návštěvníky, to stačí. Hudební aparatura se může rozeznít, na baru se míchají nápoje a dokonce nechybí veledůležitý taneční parket. Teď je již jen v našich rukách dostat do svého klubu dostatek lidí, abychom mohli začít růst.

První návštěvníky je proto potřeba něčím nalákat, aby si náš klub zamilovali. Pak se budou pravidelně vracet a sebou přivedou i své přátele. K nalákání lidi na diskotéku lze použít několik triků. Pořádáním tematických akcí to začíná a pozváním nějaké té celebrity končí. Nic zkrátka není lepším lákadlem, než nějaká ta vycházející hvězdička, co se za drobný peněžní dar ráda objeví na veřejnosti. Jak bude sílit naše autorita, můžeme si začít zvát i opravdové hvězdy. No a pokud budeme opravdu úspěšní, tak nic nebrání tomu s celebritou navázat přátelství. To pak máme o popularitu postaráno a lidé k nám začínají proudit v davech. A kdo by po takovém úspěchu netoužil? I když jen tom virtuálním. Goodgame Disco lze navíc hrát zcela zdarma, takže není důvod si jej nevyzkoušet, zda to není přesně ten typ zábavy, co tolik hledáme.

World of Warplanes

Kdo by si v dětství nepřál být stíhacím pilotem. Nyní díky World of Warplanes dostáváme příležitost zažít vzrušující atmosféru vzdušných bitev. Na výběr máme s desítek stíhačů, těžkých stíhačů a bombardérů, s nimiž změříme síly s dalšími hráči na mapách inspirovaných skutečnými bojišti.

Mahjong zdarma

Tato původem Čínská hra byla známá svou vysokou obtížností. Zřejmě i proto k jejímu masivnějšímu rozšíření do celého světa došlo až po první světové válce, kdy začali vznikat lehčí a zábavnější varianty této hry. Mahjong online si můžete v nejedné variaci zahrát zdarma i vy.