Sdílet

Tweet

Goodgame Fashion

Goodgame Fashion

Internet již dávno není jen záležitostí několika nadšenců. Dnes se k němu dennodenně připojují i běžní uživatelé, pro něž je naprosto jedno, jakým způsobem tento technologický zázrak funguje. Hlavně, že se tak mohou dostat na své oblíbené sociální sítě a trávit čas hraním online her. Přitom se nemusí jednat o nějaké bojové či strategické hry, které jsou tolik oblíbené u mužské části populace. Přístup k oddychovým hrám získalo i něžné pohlaví lidstva a to přeci jen preferuje trochu jiný styl. Zvláště poté mladší generace, pro něž se může budování vlastního módního salonu stát skutečným hitem. A přesně tuto hypotézu si chtěli ověřit vývojáři Goodgame studia. Jejich Fashion je tak zajímavým ztvárněním zavedení nové módní značky.

Co si budeme povídat, není nic hezčího, než si dokázat splnit svůj sen. A čím šíleněji původně vyzníval, tím větší radost s toho posléze máme. S velkými očekáváními slavnostně otevíráme svůj salón. Sice v tuto chvíli nejde o nijak luxusní záležitost, ale k tomu si je zkrátka potřeba teprve dojít. V tuto chvíli jsme rádi, že se nám podařilo dát dohromady dostatek prostředků na základní vybavení a najmutí personálu. Šičky se tak pouštějí do prvních jednodušších modelů, aby bylo čím zaplnit regály. To je značně podstatná záležitost. Co by si asi tak zákazník pomyslel, kdyby přišel do naprosto prázdného obchodu? No, dozajista by to bylo naposledy, co by jsme ho u sebe viděli. A stejným stylem uvažují i ti virtuální kupující. Pokud chceme vzbudit širší zájem, je potřeba ke vší spokojenosti uspokojit každou duši, co k nám zabloudí. Jen tak se nám podaří získat dostatečně širokou klientelu a začít expandovat.

Za vydělané prostředky můžeme nakoupit lepší regály, zútulnit prostředí a v konečné fázi snad i přikoupit prostory. Těch bude bezezbytku třeba. Abychom byli schopni držet krok s rostoucím zájmem, budeme muset přijmout pracovní posily. V tomto bodě bude potřeba promyslet, kterým směrem svůj butik nasměřujeme. Zda raději přijmeme další šičku či se rozhodneme rozšířit sortiment. V takovém případě můžeme šáhnout po šveci nebo zlatníkovi. Samozřejmě u toho všeho nesmíme zapomenout na prodejní kapacity. Je sice hezké, že se regály tkví zajímavými modely, avšak pokud nemáme dost prodavaček, co by stíhali plnit kupujícím každé přání, stejně nedopadneme dobře. V Goodgame Fashion zákazníci neoplývají velkou trpělivostí a pokud jim není věnována pozornost, znechuceně odcházejí. A s každým takovým zákazníkem padá i naše reputace. A dobrá reputace je klíčem jakéhokoliv podnikání. To platí ve virtuálním i reálném světě.

World of Warplanes

Kdo by si v dětství nepřál být stíhacím pilotem. Nyní díky World of Warplanes dostáváme příležitost zažít vzrušující atmosféru vzdušných bitev. Na výběr máme s desítek stíhačů, těžkých stíhačů a bombardérů, s nimiž změříme síly s dalšími hráči na mapách inspirovaných skutečnými bojišti.

Mahjong zdarma

Tato původem Čínská hra byla známá svou vysokou obtížností. Zřejmě i proto k jejímu masivnějšímu rozšíření do celého světa došlo až po první světové válce, kdy začali vznikat lehčí a zábavnější varianty této hry. Mahjong online si můžete v nejedné variaci zahrát zdarma i vy.