Sdílet

Tweet

Goodgame Gangster

Goodgame Gangster

Nástupem vysokorychlostních přípojek k internetu se značně změnila tvář této celosvětové sítě. Ne, že by zábava nehrála podstatnou roli i před tím, avšak v okamžiku, kdy se internet stal dostupný téměř každému, se rozjela komerce na plné čáře. Nejedno vývojářské studio se vrhlo do nezmapovaných vod, aby urvalo vzrůstající hráčskou komunitu pro sebe. Co si budeme povídat, i když jsou online hry dostupné každému zdarma, jedná se o velký byznys s nepředstavitelným potenciálem. Se svoji troškou do mlýna proto přispěchalo i Goodgame studio, od nichž si můžeme zahrát hned několik povedených titulů. Tak trochu mimo zavedené schéma je poté kousek pojmenovaný Gangster.

V něm se hráč vžívá do kůže člověka za hranou zákona. S malého pouličního grázla se postupně začíná vypracovávat na pořádné zvíře v žebříčku organizovaného zločinu. Cesta začíná v okamžiku, kdy se rozhodneme využít nabídky místního kápa na malou nijak zvlášť dobře placenou prácičku. A jelikož s jejím odvedením nelze nic jiného, než být spokojen, přichází další nabídka a další. S postavy je tak náhle pořádný gangster, před nímž se klepe široké okolí. A že je důvod. Za naším mužem totiž zůstala pořádná hromada mrtvol a to je teprve na začátku své cesty. Jen, co se trochu osmělí, čeká na něho nelehký úkol získat pod svou nadvládu další ulice.

Těm doposud šéfují jiné rodiny, jejichž čas právě nadešel. Cílem je se začít prokousávat žebříčkem až k samotnému bossovi, jehož odstraněním přechází území pod správu toho vašeho. Boj o nadvládu v ulicích je však stále jen takové zahřívací kolečko před skutečnou výzvou. Goodgame Gangster je postaven na zápolení skutečných hráčů, kteří se sdružují do rodin. Čím je rodina silnější, tím atraktivnější nabízí bonusy svým členům. Je tedy v zájmu posilování vést války s konkurenčními rodinami a vystoupat až na samý vrchol. K tomu je však zapotřebí ostřílených gaunerů, co se nezastaví před ničím. A hlavně před nikým, co převálcují každého, kdo se jim postaví do cesty. A k tomu je potřeba pořádně vytunit svou postavu, aby ustála ten nespočet soubojů.

World of Warplanes

Kdo by si v dětství nepřál být stíhacím pilotem. Nyní díky World of Warplanes dostáváme příležitost zažít vzrušující atmosféru vzdušných bitev. Na výběr máme s desítek stíhačů, těžkých stíhačů a bombardérů, s nimiž změříme síly s dalšími hráči na mapách inspirovaných skutečnými bojišti.

Mahjong zdarma

Tato původem Čínská hra byla známá svou vysokou obtížností. Zřejmě i proto k jejímu masivnějšímu rozšíření do celého světa došlo až po první světové válce, kdy začali vznikat lehčí a zábavnější varianty této hry. Mahjong online si můžete v nejedné variaci zahrát zdarma i vy.