Sdílet

Tweet

Goodgame Poker

Goodgame Poker

Pokud mají nějaké dvě hry tematicky velice blízko, je to Goodgame Mafia a Goodgame Poker. Co si budeme povídat, organizování herních turnajů bylo dlouhá desetiletí soustředěno do podzemí. Nejlepší hráči světa se utkávali v turnajích o neskutečné výhry. Až mnohem později si tuto skutečnost uvědomili odpovědné osoby a alespoň částečně převzali kontrolu nad turnaji do svých rukou. Dnes je poker považován za jistý druh sportu, v němž se pravidelně utkávají ti nejlepší z nejlepších. Takovéto turnaje jsou i velice oblíbenou inspirací televizních stanic. Není nadarmo tato karetní hra nejrozšířenější na světě. V každém koutu planety se najde někdo, kdo se rád podívá na hru svých vzorů. Pokeru se zkrátka podařilo oslovit široké masy.

A to je fakt, který není záhodno přehlížet. Turnaje totiž nejsou jediným místem, kde se točí neskutečné peníze. Obdobně výdělečnou záležitostí je i ve své online podobě, kde se mohou do vzrušující hry zapojit lidé přímo ze svých domovů. Převést do virtuální podoby poker se proto rozhodli i v Goodgame studiu. Výhodou je, že v jejich podání jde čistě o zábavu, do níž není potřeba investovat jakýkoliv kapitál. Stačí si jen vytvořit účet a začít hrát svou oblíbenou karetní hru. Tak jako v reálném životě, i zde můžete vsadit na všechny tři podoby. Tedy přisednout si ke stolu a účastnit se té konkrétní hry či se pustit do turnajového kání. Ať upřednostňujete jakoukoliv formu, poker od Goodgame vám ji umožní.

Pro začátek hraní není nic snadnějšího, než vsadit na tuto verzi pokeru. V počátku vás podrobný průvodce provede po základech hry a následně již můžete začít podnikat první krůčky. Do základu dostanete nějaké ty žetony, o něž pravděpodobně i přijdete. Zkrátka začátky jsou náročné a chvíli trvá plně proniknout do tajů této karetní hry. V ní jde o taktiku, předvídání a hlavně blafování. Kvůli tomu také v Goodgame Poker každý den dostanete do vínku nějaké ty žetony, abychom mohli pokračovat ve svém tažení žebříčkem hry. Za každou odehranou partii hráč dostává jisté množství zkušenostních bodů, které jsou něco jako vizitkou jeho dovedností. Krom tohoto žebříčku hra samozřejmě obsahuje i žebříček turnajový, který lépe vypovídá o dosažených úspěších.

World of Warplanes

Kdo by si v dětství nepřál být stíhacím pilotem. Nyní díky World of Warplanes dostáváme příležitost zažít vzrušující atmosféru vzdušných bitev. Na výběr máme s desítek stíhačů, těžkých stíhačů a bombardérů, s nimiž změříme síly s dalšími hráči na mapách inspirovaných skutečnými bojišti.

Mahjong zdarma

Tato původem Čínská hra byla známá svou vysokou obtížností. Zřejmě i proto k jejímu masivnějšímu rozšíření do celého světa došlo až po první světové válce, kdy začali vznikat lehčí a zábavnější varianty této hry. Mahjong online si můžete v nejedné variaci zahrát zdarma i vy.